Rozšíření obchodně-servisního areálu skupiny BARTH

Lokalita

Pardubice

Investor

BARTH-media a.s.

Termín realizace

08/2014 – 12/2016

Typ výstavby

Průmyslové

Rozsah služeb

Výstavba

S celkovou plochou 22 000 m2 se jedná o jeden z největších prodejních areálů v Česku.

Jednalo se o rekonstrukci a rozšíření prodejně-servisního areálu. Objekt stávajícího showroomu ŠKODA prošel rekonstrukcí, a místo něj vznikl prostor pro prodej značek SEAT a Kia. V jeho zázemí byla doplněna technologie lakovny a rozšířena o další 2 lakovací stání.

Nově byly postaveny dvoupodlažní showroomy ŠKODA a VW s výstavní plochou 541 a 587 m2. Prodejní plochy doplňuje i jednolodní hala se servisní dílnou o 15 pracovištích. Nově vybudované objekty jsou založeny na pilotách a základových pasech a zaujímají plochu 3 795 m2. Nosná konstrukce je navržena jako ocelový skelet v kombinaci se zděnými a železobetonovými prvky. Opláštění je ze sendvičových panelů s minerální vatou a PUR pěnou.

Autosalon SEAT a KIA byl dodatečně rozšířen i o novou halu klempírny s plochou 591 m2 a 9 pracovními stáními. Součástí realizace bylo i vybudování 162 venkovních parkovacích míst, účelových komunikací, napojení na inženýrské, venkovní osvětlení a reklamní pylony.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více