Proč k nám?

  • Nabídneme Vám možnost účastnit se zajímavých projektů.
  • Při práci uplatňujeme moderní trendy a technologie.
  • Poskytujeme silné a stabilní zázemí s tradicí.
  • Umožníme Vám získat zkušenosti v rámci mezinárodní skupiny.

O své zaměstnance pečujeme

Čtyři kroky k Vaší nové kariéře
ve společnosti VCES

Kontaktujte nás

Oslovila Vás některá z nabízeních pracovních příležitostí? Chcete se k nám přidat a nenašli jste pro sebe vhodnou pozici? Zašlete nám svůj profesní životopis. Posoudíme vhodnost Vašeho profilu a dohodneme si další postup.

Poznáme se osobně

Pozveme Vás na setkání, kde probereme vzájemné představy a očekávání. Potkáte se s našimi personalisty nebo přímo s manažerem, který hledá novou posilu do svého týmu.

Sdělíme Vám výsledek

Pokud se na podstatných věcech shodneme, s potěšením Vám předložíme pracovní nabídku. Nejprve telefonicky, pak i písemně. Může se stát, že pohovor vyhodnotíme jako neúspěšný. I v takovém případě se s Vámi spojíme a nenecháme Vás v nejistotě.

Přivítáme Vás mezi námi

Váš první pracovní den prožijete v Hradci Králové, kde Vás čekají úvodní školení a převzetí všeho potřebného pro Vaši práci.

Kontaktujte naše HR

Vladimír Ujec
ředitel úseku lidských zdrojů kariera@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více