Nové skladovací silo pro společnost GoodMills

Lokalita

Kyjov

Investor

GoodMills Česko s.r.o.

Termín realizace

10/2019 – 09/2020

Typ výstavby

Průmyslové

Rozsah služeb

Výstavba

24 hodin denně / 7 dní v týdnu – kontinuální betonáž nového sila

Nový objekt na skladování mouky výrazně rozšířil kapacitu kyjovského závodu. Vyrostl na půdorysu cca 13 x 20 m a dosahuje výšky sedmipatrové budovy. Uvnitř je ukryto 15 skladovacích sil o objemu 180 m3/ks).

Silo je trojpodlažní monolitický objekt s vnitřní světlou výškou 5,26 m u 1.NP (technologie pod silem), 14,49 m pro 2.NP (silo) a 5,28 m ve 3.NP pro umístění technologie nad silem.

Vnitřní stěny ve všech 15 silech mají speciální povrchovou úpravu „egg shell“ zabraňující uchycení mouky na stěnách sila.

Budova je zateplená a opláštěná ocelovým fasádním systémem z trapézových plechů. Střešní plášť je realizovaný z dřevěných lepených lamelových vaznic a střešních panelů Kingspan.

GoodMills - Kyjov
GoodMills - Kyjov
GoodMills - Kyjov

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více