Rezidence Chrudimpark

Lokalita

Chrudim

Investor

Linkcity Czech Republic a.s.

Termín realizace

11/2011 – 08/2021

Typ výstavby

Rezidenční, Development

Rozsah služeb

Výstavba a Property Development

Webové stránky projektu

https://www.chrudimpark.cz/

  • Linkcity Czech Republic je developerskou společností skupiny VCES.
Moderní bydlení v centru města i v souladu s přírodou.

Vlastní developerský projekt společnosti Linkcity v centru Chrudimi splňuje vysoké požadavky na moderní rezidenční bydlení. Bytové domy navazují na Městský park a vytvářejí unikátní místo pro život.

Residence Chrudimpark se aktuálně rozrůstá o další trojici bytových domů – Akát, Ambroň a Azalku. Společně budou propojeny podzemním podlažím s garážemi a každý z objektů nabídne 30 bytových jednotek.

Etapa „A“ navazuje na 4 dokončené bytové domy s celkem 99 bytovými jednotkami a jedním komerčním prostorem. Byty nabízejí výměry od 48 do 97 m², prostorné terasy, lodžie nebo předzahrádky. V novostavbách se nachází vždy šest podlaží, jejichž vodorovné konstrukce, včetně svislých v 1. NP, jsou řešeny jako železobetonové monolitické. Stěny v ostatních podlažích jsou pak z keramického zdiva. Každý z objektů je vybaven výtahem.

Chrudimpark J5
Chrudimpark J5
Chrudimpark J3,4
Chrudimpark
Chrudimpark J5
Chrudimpark J3,4
Chrudimpark J3,4
Chrudimpark J3,4
Chrudimpark J3,4

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více