Cubicon Gardens – 1. etapa

Lokalita

Bratislava

Investor

Tom 1, s. r. o.

Termín realizace

10/2012 – 08/2016

Typ výstavby

Rezidenční

Rozsah služeb

Výstavba

Novostavba tří bytových domů s občanskou vybaveností a výhledem na Bratislavu.

Projekt zahrnoval výstavbu tří osmipodlažních bytových domů s podzemními garážemi, v nichž se nachází celkem 122 bytových jednotek ve vyšším standardu, 4 ateliéry, 2 komerční prostory a mateřská školka se zahradou.

Součástí byly i kompletní inženýrské sítě, nová příjezdová komunikace, parkoviště před objektem i za objekty, opěrné stěny, chodníky, bezbariérové rampy, ale i nový železobetonový plot oddělující Bratislavskou ZOO a pozemek investora. Nad podzemními garážemi byly vybudovány tři zelené zahrady, každá o ploše 500 m2, které tvoří klidovou zónu mezi jednotlivými domy.

Nosná konstrukce objektů je železobetonová monolitická. Základová deska je položena na velkoprůměrových pilotách. Schodiště a balkonové desky jsou prefabrikované. Střechy jsou ploché s hydroizolační fólií Fatrafol. Fasády tvoří kontaktní zateplovací systém tl. 120 mm z minerální vaty v kombinaci s provětrávanou fasádou z desek Alucobond. Všechna okna mají exteriérové polohovací žaluzie.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více