B&B Hotel

Lokalita

Praha

Investor

Erste Group Immorent ČR

Termín realizace

09/2011 – 03/2014

Typ výstavby

Volný čas, Development

Rozsah služeb

Výstavba a Property Development

  • Ecosite je známka environmentální kvality staveniště skupiny Bouygues Construction. Deklaruje naplňování stanovené ekologické politiky, jejímž záměrem je snižovat ekologické dopady staveb na životní prostředí.
  • Linkcity Czech Republic je developerskou společností skupiny VCES.

Novostavba hotelu s celkem 160 pokoji v centru Prahy má 9 nadzemních a jedno podzemní podlaží.

V suterénu se nachází 29 parkovacích míst, propojených s přízemím komunikační rampou, dále je zde část technologie (rozvodna slaboproudu, záložní zdroj – UPS), místnost pro HUP, HUV, vodoměrná soustava, úklidová místnost a hotelový sklad.

V přízemí je umístěna recepce se zázemím, toalety pro návštěvníky, přebalovací místnost, snídaňový kout s kuchyní a zázemím, bar, šatny se sociálním zázemím pro personál, prostory pro úklid a sklady. Typická patra hotelu jsou tvořena pokoji pro hosty (pokoj, předsíň, koupelna), spojovacími chodbami, místnostmi pro úklid a techniku (elektrorozvodna), dvojicí výtahů a dvěma únikovými schodišti. V 9. NP je umístěna vzduchotechnika, plynová kotelna a chlazení.

Objekt je založen na pilotách. Konstrukčním systémem 1. PP je železobetonová „bílá“ vana. Od 1. NP jsou hlavními ztužujícími prvky železobetonová schodiště a výtahové šachty společně se železobetonovými monolitickými stropy. Obvodový plášť je ze systémového zdiva Porotherm. Vnitřní sádrokartonové příčky jsou provedeny s velkým důrazem na akustickou neprůzvučnost. Objekt je zateplen minerální vlnou tloušťky 150 mm s výjimkou 8. a 9. NP, které jsou opláštěny panely Kingspan.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více