Revitalizace Centrum Radotín – etapa A

Lokalita

Praha - Radotín

Investor

Residence Radotín Jedna s.r.o. (Linkcity / Doma je Doma)

Termín realizace

11/2015 – 08/2017

Typ výstavby

Rezidenční, Development

Rozsah služeb

Výstavba a Property Development

Webové stránky projektu

www.rezidenceradotin.cz

  • Green Site Office je nástroj skupiny Bouygues Construction pro snížení ekologických dopadů zařízení staveniště na lokalitu výstavby, jako je snížení spotřeby vody a elektřiny, efektivní chlazení a vytápění, prevence vzniku odpadů a jejich třídění nebo zvyšování povědomí pracovníků o ekologických tématech.
  • Linkcity Czech Republic je developerskou společností skupiny VCES.
Revitalizace městského brownfieldu v moderní čtvrť rezidenčního bydlení.

Pro skupinu VCES se jedná o první projekt tohoto typu partnerské spolupráce s městy. Cílem bylo vytvořit otevřený projekt, který sladí požadavky na veřejnou infrastrukturu, záměry komerčního developmentu a očekávání obyvatel. V úzké spolupráci s městskou částí vznikl Design & Build projekt revitalizace nevyužitého brownfieldu v srdci pražského Radotína.

V první etapě byly vybudovány dva bytové domy propojené podzemní garáží a šest řadových domů, včetně venkovních prostor (zahrádky, veřejné zelené plochy, připojení na sítě). Rezidenční komplex nabízí celkem 68 bytů, 6 domů, 73 garážových a 12 otevřených parkovacích stání.

Střecha podzemních garáží je navržena s intenzivní zelení a slouží jako zahrádky přízemním bytům. Nejvyšší byty jsou navrženy jako dvoupatrové penthousy s prostornými terasami, přístupné z otevřené pavlače.

Součástí projektu bylo také vybudování nové infrastruktury pro městskou část Praha 16 (I. etapa tzv. městské třídy), včetně 22 parkovacích míst pro stávající residenty.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více