Viladomy Lučištníků

Lokalita

Praha

Investor

CENTRAL GROUP 63. investiční s.r.o.

Termín realizace

04/2021 – 10/2022

Typ výstavby

Rezidenční

Rozsah služeb

Výstavba

Luxusní rodinné byty pro developera Central Group

Projekt s obchodním názvem Rezidence Radlické výhledy představuje 6 viladomů a nabízí celkem 110 luxusních bytů s dispozicemi až 4+kk.

Viladomy jsou vždy po dvou propojeny podzemním podlažím s parkovacími stáními a každý má i další samostatné podzemní podlaží se sklepy. V objektech AB a EF se v každém nachází celkem 36 bytů, v objektu CD dokonce 38 bytových jednotek.

Z konstrukčního hlediska se jedná o budovy se 2 podzemními a 4 nadzemními podlažími založenými na železobetonové desce. Nosná monolitická konstrukce je ve vyšších patrech nahrazena keramickými bloky POROTHERM. Fasády jsou navrženy z kontaktního zateplovacího systému.

Energeticky úsporné domy mají posuvná dřevěná eurookna, moderní skleněná zábradlí na balkonech, lodžiích i terasách a jsou obloženy designovými dřevěnými deskami a kamenem. Pro maximální komfort jsou všechny byty vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více