Bytový dům Javorová čtvrť II

Lokalita

Praha

Investor

CENTRAL GROUP uzavřený investiční fond a.s.

Termín realizace

05/2018 – 05/2019

Typ výstavby

Rezidenční

Rozsah služeb

Výstavba

Moderní bydlení v oblíbené lokalitě u hostivařské přehrady.

Bytové domy A a B, každý na půdorysu obdélníku, se vzájemně protínají v tupém úhlu a ukrývají 6 nadzemních a 2 průchozí podzemní podlaží. Suterén půdorysně vystupuje z obrysu nadzemních podlaží. V nadzemní části se nad ním nachází terasy, přístupové chodníky a částečně také veřejná zeleň.

Příjezd k parkovacím stáním v 1.PP a 2.PP je vjezdem v 1.PP objektu A, a dále systémem obousměrných vnitřních pojezdových ramp. Ve 2.PP jsou umístěna pouze parkovací stání a sklepy. V 1.PP je navíc i technická místnost pro výměníkovou stanici, náhradní zdroj UPS a kočárkárna objektu A.

V 1.NP objektu A se nachází úklidové místnosti a technické místnosti slaboproudu, v objektu B navíc ještě kočárkárna. Jinak se v 1.NP vyskytují pouze bytové jednotky, případně nebytový prostor – kancelář. Od 2.-6. NP jsou již pouze bytové jednotky.

Nosná konstrukce objektu je navržena v kombinaci ze železobetonového monolitu se zděnými stěnami založená na základové desce (nižší část – B), resp. velkoprůměrových vrtaných pilotách (část založená výše – A). Spodní stavbu tvoří tzv. „bílá vana“.

Bytový dům Javorová čtvrť II
Bytový dům Javorová čtvrť II
Bytový dům Javorová čtvrť II

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více