Rezidence Břevnovské centrum

Lokalita

Praha

Investor

CENTRAL GROUP a.s.

Termín realizace

10/2014 – 03/2016

Typ výstavby

Rezidenční

Rozsah služeb

Výstavba

  • Green Site Office je nástroj skupiny Bouygues Construction pro snížení ekologických dopadů zařízení staveniště na lokalitu výstavby, jako je snížení spotřeby vody a elektřiny, efektivní chlazení a vytápění, prevence vzniku odpadů a jejich třídění nebo zvyšování povědomí pracovníků o ekologických tématech.
Rezidence Břevnovské centrum je luxusním bydlením na dobré adrese v širším centru Prahy.

Rezidenční dům v pražském Břevnově nabízí v šesti nadzemních podlažích, a sedmém ustupujícím, celkem 79 bytů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk a 3 komerční prostory.

Ve dvou podzemních podlažích je umístěno 29 garáží, 20 stání s  parkovacím zakladačem, 21 otevřených parkovacích stání, technické místnosti a sklepní kóje. Dalších 10 parkovacích míst je situováno mimo rezidenční dům.

Objekt je založen na pilotách nesoucích základovou desku. Konstrukční systém je železobetonový monolitický skelet, od 4. podlaží doplněný systémovým zdivem Porotherm. Budova je opláštěna kontaktním zateplovacím systémem v kombinaci s provětrávanou fasádou (obkladové desky Cembonit a Prodema).

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více