Family Center Chrudim

Lokalita

Chrudim

Investor

Real4You Alpha spol. s r.o.

Termín realizace

09/2009 – 07/2010

Typ výstavby

Volný čas

Rozsah služeb

Výstavba, Výroba a montáž prefabrikované konstrukce

Objekt je navržen jako obchodní centrum s prodejními jednotkami. Jedná se o dvě velkoprostorové haly A a B o půdorysných rozměrech 93 × 30 m a 71,5 × 30 m. V budově A je umístěno celkem pět prodejen a v objektu B pak další dvě.

Objekty jsou založeny na pilotách, na kterých je osazený prefabrikovaný skelet v modulech 5,5 × 5,0 m. Nosnou část podlah tvoří drátkobetonová deska. Její povrchová úprava je provedena dle požadavků provozu jako keramická dlažba, PVC a koberec. Architektonicky jsou v přední části situovány prodejny, řešené dle individuálních požadavků nájemců. V zadní části se nachází prostory pro zásobování a technické zázemí. Obvodový plášť je z čelní strany opatřen zasklenými celoplošnými hliníkovými profily, na zbylých plochách plecho-sendvičovými izolačními panely. Střecha se skládá ze zateplené konstrukce z vlnitého plechu s povlakovou střešní izolací. Spojovací chodník a parkovací místa jsou realizovány ze zámkové dlažby. V objektu jsou kompletně provedeny rozvody elektroinstalace, požárního rozhlasu, telefonu a internetu, vytápění, klimatizace a zdravotechniky.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více