Mateřská škola Kuřim

Lokalita

Kuřim

Investor

Město Kuřim

Termín realizace

06/2006 – 06/2007

Typ výstavby

Vzdělávání

Rozsah služeb

Výstavba

Novostavba mateřské školy je zasazena do prostoru stávajícího areálu základní školy. Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený objekt s pultovou střechou.

Konstrukční systém kombinuje vyzdívané nosné stěny s dřevěnými lepenými vazníky. Vnitřní příčky jsou provedeny z keramických tvarovek. Na podlahy jsou voleny povlakové povrchy, zejména přírodní PVC. Značnou část obvodového pláště tvoří prosklené stěny s dřevěnými atypickými okny a vnějšími hliníkovými žaluziemi v barvě jednotlivých sekcí. Každá ze tří sekcí obsahuje klidovou část, herní prostor s jídelnou, šatnu se sociálním zařízením a sezonní terasu.

Architektonicky je objekt řešen jako obdélníkový půdorys s množstvím pergol nad jednotlivými vstupy a pískovišti. Do areálu školky byla zakomponována řada herních prvků, doplněna sadová výsadba a zřízena oddechová zóna s malým divadelním jevištěm. Součástí díla byla i dodávka gastrotechnologie.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více