Domov důchodců sv. Zdislavy – přístavba objektu D

Lokalita

Červená Voda

Investor

Obec Červená Voda

Termín realizace

11/2007 – 07/2009

Typ výstavby

Zdravotní péče

Rozsah služeb

Výstavba

Přístavba je určena k ubytování klientů, kteří vyžadují stálou ošetřovatelskou a zdravotnickou péči, a je bezbariérově napojena ve všech podlažích na stávající centrální budovu.

Jedná se o nepodsklepený, třípodlažní zděný objekt se sedlovou odvětrávanou střechou. Pro vertikální komunikaci slouží výtah a dvě schodiště. Navrženy jsou jedno a dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, klimatizací a balkonem. Na každém podlaží je vždy několik pokojů zařízených pro manipulaci s imobilními klienty, dále sesterna, kuchyňka, společenská místnost a zázemí pro personál. Z přízemních pokojů je přístupný zpevněný prostor zahrady.

Objekt je především bohatý na dokonalé detaily u provedených prací a způsob využití materiálů – nerezové zábradlí, podlahy z linolea, dřevěné, vinylové a kamenické obklady a dlažby, fóliová střešní krytina.

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více