Projekt Bytové domy Jeremiášova spolkl poslední kubík betonu

Poslední z celkových 6495 m3 betonu byl symbolicky uložen, ve středu 14. listopadu 2018 odpoledne, na stavbě Bytových domů Jeremiášova v Praze-Stodůlkách.

V průběhu 204 dnů bylo uloženo také téměř 600 tun oceli a vznikla tak nosná konstrukce pro tři bytové domy E, F a G se 121 bytovými jednotkami a 108 garážovými stáními. Přítomní zástupci vedení společnosti VCES i investora, společnosti Central Group, ocenili nejen vysokou kvalitu, ale také nadstandardní úroveň bezpečnosti, se kterou projektový tým Jaroslava Masopusta, „monolitáři“ Lukáše Totha i všichni subdodavatelé prováděli a provádějí stavební práce na tomto projektu.

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více