Green Walk – Green Talk na ČVUT-CIIRC

Přes tři desítky zájemců o zelená řešení si ve čtvrtek 11. 10. našlo cestu do budovy Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze.

Akce Green Walk – Green Talk České rady pro šetrné budovy umožnila nahlédnout pod pokličku této zajímavé budovy a přiblížit hlavní prvky využívané při řízení jejího provozu. Partneři projektu, společnosti VCES, Siemens a Daikin představili konstrukční a technologická řešení navržená pro tento objekt a ve spolupráci se zástupci ČVUT nabídli exkurzi do míst, která zůstávají návštěvníkům běžně skryta. K takovým patřil i automatický parkovací zakladač pro 188 vozidel nebo terasa v 10. patře s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad a panorama Prahy. Mimořádnému zájmu se těšila i unikátní membránová ETFE fasáda, která byla realizována v České republice vůbec poprvé. Příležitost doslova si osahat tento neobvyklý typ opláštění, seznámit se s jeho technickým řešením a poznat specifika provázející jeho návrh a montáž si nenechal ujít nikdo z návštěvníků.

Prohlédněte si fotografie z exkurze.

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více