Zahrada radosti pro denní centrum Jsme tady

Společně s klienty, jejich rodiči a pracovníky denního centra jsme otevřeli Zahradu radosti. Venkovní prostory centra prošly zásadní proměnou a jeho klienti je nyní mohou naplno aktivně využívat.

Nezisková organizace Jsme tady z Přerova pečuje o děti i dospělé s vícečetnými handicapy a pomáhá jim k dosažení co největší míry samostatnosti. Díky rekonstrukci se zahrada stává přístupnou i klientům pohybujícím se na kolečkových křeslech, což bylo doposud jen velmi obtížné.

Jsme rádi, že jsme mohli přispět k první etapě obnovy zahrady. Díky pomoci ve výši 10.000 euro z nadačního fondu Terre Plurielle naší mateřské společnosti Bouygues Construction, se podařilo rozběhnout celý projekt a vybudovat nový přístupový chodník a trávník zpevněný zatravňovacími dlaždicemi. Klienti se tak mohou snáze pohybovat a užívat si například zahradničení u vyvýšených záhonů.

Přejeme všem uživatelům centra, ať jim zahrada přináší radost, nové zážitky a těšíme se na další spolupráci.

 

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více