Mercedes-Benz Trucks se stěhuje do nových kanceláří

Společnost VCES úspěšně dokončila novou administrativní budovu pro Mercedes-Benz Trucks Česká republika v Pražských Stodůlkách. Stávající areál prodejce prémiových nákladních vozidel se tak rozrostl o 700 m2 kanceláří a nové výstavní plochy. Navýšení kapacity kancelářských prostor umožní v budoucnu sloučit pražská pracoviště Mercedes-Benz Trucks z Chodova a Stodůlek na jedno místo.

Realizační tým VCES postavil v průběhu 12 měsíců čtyřpodlažní administrativní objekt, který v 1. a 2. patře ukrývá kanceláře pro 80 pracovníků a kuchyňku, v nejvyšším podlaží zasedací místnost se zázemím a v přízemí technické prostory a parkoviště pro 22 osobních vozidel. Budovu obklopují i nové výstavní plochy s povrchem ze zámkové dlažby (1 200 m2) a asfaltu (1 900 m2).

Kancelářská budova může v budoucnu růst společně s potřebami společnosti. Návrh projektu totiž pamatuje i na další navyšování její kapacity. Možností je rozšíření posledního ustoupeného podlaží na celý půdorys a nástavba jednoho běžného a jednoho ustoupeného podlaží. V úvahu připadá také vybudování vedlejšího, zrcadlově obráceného objektu.

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více