Jsme Top Employer pro rok 2019

S velkým potěšením oznamujeme, že společnost VCES byla úspěšně certifikována jako Top Employer na úrovni České republiky a Evropy. Zařadili jsme se tak mezi 1500 společností z celého světa, které se mohou pochlubit tímto certifikátem. Není také bez zajímavosti, že nám patří primát v segmentu stavebních firem v České republice.

Prestižní certifikát z oblasti HR převzal na galavečeru v holandském Amsterdamu za společnost VCES generální ředitel Zdeněk Pokorný, společně s kolegy z oddělení lidských zdrojů Vladimírem Ujcem a Denisou Kovandovou. Jsme tak jedna z mála společností v České republice, která obdržela ohodnocení velmi kvalitního zaměstnavatele z pohledu péče o zaměstnance – jejich náboru, adaptace, rozvoje, benefitů, přístupu nebo firemní kultury.

          

Společnost VCES podstoupila tento proces v rámci recertifikace skupiny Bouygues Construction, která tentokrát zahrnovala všechny evropské země, kde skupina působí (Francie, Švýcarsko, Velká Británie, Německo, Polsko a Česká republika).

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více