Stavby VCES vstupují do boje o titul Stavba roku 2017

I letos se naše stavby porovnají s konkurencí a výběrem nejlepších projektů realizovaných v České republice za poslední rok. Prvním úspěchem je postup všech tří našich přihlášených staveb do užšího výběru 25 projektů, který navštíví odborná porota a vybere nejzdařilejší realizace pro nominace na titul Stavba roku.

Jako první se porotě prezentoval projekt „Obecní dvůr“ – rekonstrukce a dostavba historického areálu na Praze 1, která proměnila nevyužívaný prostor v centru města na adresu nadstandardního rezidenčního bydlení.

Mezi další naše stavby, které mají ambice uspět v letošním ročníku soutěže, patří také rezidenční komplex 4BLOCK v pražských Vršovicích a nová budova Českého institutu informatiky robotiky a kybernetiky, která doplnila vysokoškolský kampus ČVUT v Praze o další mimořádný objekt.

Více informací o soutěži a přihlášených stavbách naleznete na www.stavbaroku.cz

Kontakt pro média

Vladimír Ujec
PR manažer pr@vces.cz +420 602 176 163

Kontakt

VCES a.s. - centrála
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Upozornění: Zaznamenali jsme podvodné praktiky s vystavováním falešných objednávek znějících na jména společností skupiny Bouygues Construction! S ohledem na vzrůstající počet pokusů o takto podvodné jednání si Vás dovolujeme vyzvat k obezřetnosti a důsledné kontrole obdržených dokumentů:

  • Vždy věnujte maximální pozornost kontrole věcné správnosti objednávky/dokumentu.
  • Zkontrolujte, zda e-mailová adresa odesílatele zprávy končí doménou @vces.cz.
  • V případě pochybností nebo pokud obdržíte falešný e-mail, obraťte se na vaši obvyklou kontaktní osobu ve společnosti VCES nebo použijte kontaktní formulář na těchto webových stránkách.

Číst více