VCES RUN-UP 2010

VCES RUN-UP 2010

Společnost VCES spojila své jméno se seriálem závodů běhu do schodů RUN-UP. Budova Regionálního centra Olomouc tak může přivítat již 4. ročník této soutěže, tentokrát pod názvem VCES RUN-UP 2010.

V pátek 17. září 2010 od 13.00 hodin čeká na závodníky půlkilometrová trať a osmnáct nemilosrdných pater nejvyšší budovy v Olomouci. Závod je otevřen pro všechny zájemce z řad široké veřejnosti. Ti se mohou pokusit o dosažení nejlepšího času v každé ze sedmi vyhlášených kategorií a získat tak spoustu lákavých cen. Letošní ročník je okořeněn i jednou speciální cenou, a tak nemusí věšet hlavu ani ti, kteří nemají ty nejvyšší ambice a přijdou si zasportovat pro dobrý pocit a trochu toho adrenalinu. V závěrečném slosování bude ze všech účastníků závodů vybrán vítěz, který si odveze zbrusu nový vůz Chevrolet Spark, a to už je nějaká motivace.

Závodníci i diváci se mohou těšit na bohatý doprovodný program v jehož rámci bude společnost VCES PROPERTY DEVELOPMENT prezentovat aktuální bytový projekt Top House Wellnerova a s ním spojené dny otevřených dveří ve dnech 1. a 2. října 2010. Jako vyvrcholení celého dne je připraven od 19.00 hodiny koncert populární skupiny Mňága a Žďorp.

Pro více informací o závodu a registraci soutěžících navštivte
www.run-up.cz.

Fotogalerie